Ruby Ruby Ruby Ruby
Ruby Ruby Ruby Ruby
Ruby Ruby

LAST MEETING

28.05.2024 @ Browar Nowa Wytwórnia, Fabryczna 13

KRUG #1 / 2024 powered by community :)

Mid Ruby on Rails Engineer

Szukamy doświadczonych programistów Ruby on Rails do dołączenia do 6 osobowego zespołu w Krakowie. Na pokładzie Twoim zadaniem będzie budowa i rozwój podaplikacji w ramach największego europejskiego portalu społecznościowego dla profesjonalistów.

Dlaczego Ty?

  • Zależy Ci by pracować nad tematami, którymi można się potem z dumą pochwalić.
  • Czerpiesz przyjemność pracy w dobrze złożonym zespole, gdzie testerzy są od testów, team lead od architektury, PO i PM od wytyczania drogi.
  • Lubisz pracę w doświadczonym towarzystwie od którego zawsze możesz się czegoś nauczyć.
  • Nie chcesz obawiać się o stabilność biznesu klienta.

Jeżeli zgadzasz się z choć jednym powyższym stwierdzeniem, sprawdź co na Ciebie czeka.

Z czym spotkasz się na projekcie: Ruby on Rails, ReactJS, ElasticSearch, DCI methodology

Czego wymagamy: minimum 5 lat doświadczenia, płynnej komunikacji w języku angielskim, możliwości na wyjazd set-up owy do Hamburga na 2 tygodnie, zapału do pracy!

Na co możesz liczyć: praca na miejscu w biurze w centrum Podgórza, standardowo pakiet benefitów, wynagrodzenie 9-11 000 PLN/mies, samochód służbowy – czemu nie J tylko nie od razu.

Nie spełniasz wszystkich wymagań ale chcesz spróbować? Nic nie szkodzi. W uzasadnionych przypadkach wymagania można nagiąć. Poza tym to nie jedyny projekt, na który rekrutujemy.

Jak się zapisać? Wyślij CV na adres praca@akra.net , odpowiemy bez zbędnej zwłoki!

CONTACT

Would you like to share your concepts or dilemmas on one of our KRUG events? Or maybe you are up for sponsoring one of them? If your answer is yes to any of the two questions, drop us a message at contact@krug.org.pl.